2. třída

Informace k prvnímu školnímu dni:

Zahájení školního roku 2020/2021 bude v úterý 1. září 2020 od 8.00 hodin u nového vchodu do školy (podle počasí). Žáci 1. třídy si s sebou vezmou aktovky a s rodiči počkají před školou na můj příchod. V úterý 1. 9. končí první třída v 8.45 hodin. Žáci zapsaní ve školní družině zůstávají po vyučování ve škole. Pro rodiče prvňáčků bude hned následovat první třídní schůzka a o jejich děti bude postaráno.
Školní jídelna vaří již od úterý 1. 9., obědy se žákům vydávají od 9.40 hodin.
Tento první školní den je také možné zapsat žáky do školní družiny. Noví strávníci se mohou přihlásit u paní vedoucí Juráčkové do 12hodin–vchod je ze zásobovací rampy.

Milí rodiče,
právě jste se ocitli na třídních stránkách budoucí 1. třídy, díky kterým se budete dozvídat vše potřebné a kde s Vámi budu od září denně komunikovat.
Každý den Vám sem budu zapisovat domácí úkoly dětí, abyste věděli, jaké úkoly dostaly a mohli jste dohlédnout na jeho splnění. Taky Vám sem budu psát všechny
informace, které Vám budu potřebovat sdělit. Proto Vás chci poprosit, abyste od 27.8. tyto stránky sledovali.

Chtěla bych popřát Vám a vašim dětem krásné prázdniny plné zážitků a odpočinku a říci Vám, že už se na Vaše děti moooooc těším :-) !!
Tady vám posílám odkaz na desatero budoucího prvňáčka https://pin.it/2gdwSAZ, abyste věděli, co třeba ještě děti doučit.

Mějte se všichni moc hezky!
Eva Klailová